eTwinning projekt​as „Viskas apie gyvūnus“

Projektas:   All About Animals

Projekto žurnalas

2018 12 17

Gruodžio 10 , 11 ir 14 dienomis mūsų gimnazijos pradinukai, tarptautinių eTwinning projektų „Viskas apie gyvūnus“ (angl. „All About Animals“) ir „Atrandant naują salą“ ( angl. “Discovering a New Island“) dalyviai, 3a, 3c ir 3d klasių mokiniai su savo mokytojomis R.Jaraitiene, E.Miliušiene, D.Guigiene, V.Mikšyte ir L.Baroniene dalyvavo vebinaruose – susitikimuose su projekto partneriais iš Kroatijos, Lenkijos, Čekijos, Islandijos, Estijos, Lietuvos. Susitikimų metu išmokome paklausti apie gyvūnus – mūsų projekto talismanus, išmokome atsakyti į klausimus, pakartojome anglišką abėcėlę, palinkėjome vieni kitiems gražių Kalėdų, dainavome kalėdines daineles angliškai ir kiekvienas savo gimtąja kalba. Susitikimų pabaigoje, naudodami COLORILLO programą, vienu metu piešėme bendrą piešinį – išpuoštą Kalėdų eglaitę ir dovanėles po ja.

3d,  3c,   3a 

2018 12 12 

Gruodžio 10 dieną 3c ir 3d klasių pradinukai kartu su tėveliais, mokytojomis L.Baroniene, D.Guigiene, E.Miliušiene, V.Mikšyte aplankė gyvūnų globos namų VŠĮ „Miesto katė“ globotinius.   „Miesto katė“    Nuoširdžiai dėkojame visiems mokiniams ir tėveliams, paskyrusiems dovanų globojamiems gyvūnams ir tiems ,kurie rado laiko mus nuvežti į gyvūnėlių globos namus.

2018 11 19

Lapkričio 16-17 dienomis 5 mūsų gimnazijos mokytojai – direktorės pavaduotojai R. Baršukaitienė ir A. Mikolėnas, anglų kalbos mokytojos V. Mikšytė ir L. Baronienė, bei 3c klasės mokytoja E. Miliušienė - dalyvavo seminare „eTwinning ir nauji mokymosi bei mokymo metodai“. Seminaras vyko Lenkijoje, Kardinolo Stefano Vyšinskio vardo pagrindinėje mokykloje Runowo miestelyje, į kurį mus ir pakvietė mokyklos šeimininkai, tarptautinių eTwinning projektų partneriai. Su šiais puikiais, patikimais partneriais jau ne pirmus metus sėkmingai vykdome projektus ir jau buvome ne kartą pastebėti bei įvertinti projektų kokybės ženkleliais tarptautinių eTwinning projektų vertinimo konkursuose. Šį kartą mūsų susitikimas - kūrybinės dirbtuvės Lenkijoje buvo skirtos pasiruošti vienam iš mūsų dabartinių eTwinning projektų „Viskas apie gyvūnus“ ( angl. “All About Animals“) etapų, kai neužilgo viena mūsų veikla bus paremta programavimo pradžiamoksliu.

Pirmąją viešnagės dieną lankėmės pradinukų pamokose, stebėjome įvairias veiklas, įsijungėme į veiklas kartu su mokiniais, atlikome eksperimentus, išklausėme Runowo mokyklos parengiamosios klasės mokytojos Gražinos pranešimą apie jos naujausius taikomus mokymo(si) metodus, kartu su mokiniais atlikome užduotis. Vakare renginio šeimininkai mums suruošė vakaronę, vaišino tradiciniais nacionaliniais pačių paruoštais valgiais, mums koncertavo miestelio bendruomenės kolektyvas.

Antrąją viešnagės dieną dalyvavome be galo įdomioje ekskursijoje po rajono centro – Lidzbark Warminski - istorinį senamiestį, įsikūrusį buvusios Prūsijos žemėse. Ekskursija mums paliko nepakartojamą įspūdį ne tik dėl to, kad pati vietovių istorija labai įdomi, bet dar ir dėl to, kad ją vedė mokytojos Gražinos vyras, istorijos mokslų daktaras, Lenkijoje žinomas istorinių romanų rašytojas.

Visi kelionės dalyviai vieningai tvirtiname, kad mūsų įspūdžiai ypatingai malonūs, išgirdome ir pamatėme daug mums aktualių metodinių naujovių, susipažinome su kraštu, jo nuostabiais žmonėmis.

Pradinių klasių anglų kalbos mokytojos metodininkės Larisa Baronienė ir Vitalija Mikšytė.

2018 10 22

Spalio 15 d. mūsų mokyklos pradinukai, 3c klasės mokiniai, kartu su mokytojomis Edita Miliušiene, Larisa Baroniene ir Vitalija Mikšyte dalyvavo integruotoje anglų kalbos ir dailės pamokoje (naudojant internetinę WEBINAR programą) kartu su kitais tarptautinio eTwinning projekto „Viskas apie gyvūnus“ ( angl. “All About Animals“) partneriais iš Čekijos, Estijos, Lenkijos bei Lietuvos (Kėdainių). Iš viso webinare - pamokoje dalyvavo apie 100 mokinių, darželinukų ir apie 15 mokytojų, auklėtojų. Kiekviena klasė - projekto dalyvė pristatė savo darbelius – per dailės pamoką sukurtus projekto talismanus. Mokiniai angliškai prisistatė, taip pat pristatė savo mėgstamiausių gyvūnų piešinius arba savo augintinių nuotraukas. Pamokos pabaigoje visų penkių komandų dalyviai, naudodami internetinę programą COLORILLO, piešė bendrą projektui pasiūlytų talismanų piešinį.

2018 10 10

Logotipo kūrimas.

3D ir mokytoja Danutė Guigienė kūrė projekto logotipą ir išsirinkome patį pačiausią. Žiūrėdami filmuką susipažinkite su mūsų projekto pirmuoju etapu ...


Copyright Text and Footer Links