Antrokai vyko į Lekėčius

Spalio 13 dieną,sekmadienį,  2 F klasės mokiniai su mokytoja Danguole ir tėveliais vyko į Lekėčius - pušynuose besislepiantį, mažą pakaunės miestelį.

Šiame miestelyje įsikūrusiuose Lekėčių bendruomenės Moterų klubo kulinarinio paveldo namuose dalyvavome tradicinio šakočio kepimo kulinarinėje edukacijoje.  Jos metu susipažinome su šakočio istorija, receptūra, pylėme šakočio tešlą ant volo, sukome šakotį virš kvepiančio malkų židinio, o kai iškepė-ragavome šviežutėlį šakotį.

Kol kepė šakotis, mėgavomės puikia kompanija, degustavome autentiškus Lekėčių krašto kulinarinio paveldo patiekalus, ragavome žolelių arbatas ir giliukų kavą!

Namo parsivežėme naujų žinių apie tradiciškus lietuviškus patiekalus, apie vaistinių žolelių poveikį ir panaudojimo galimybes, bei gerą nuotaiką.