Minėjome šventojo Jono Pauliaus II dieną

Penktadienį, spalio 18 - ąją dieną, mūsų gimnazija minėjo jos globėjo šventojo Jono Pauliaus II dieną "Atverkit duris Kristui".Ši netradicinė diena buvo pradėta gimnazijos himno giedojimu, bei pamoka apie misijas pasaulyje.

Šiemet mūsų veiklos vyko ne tik gimnazijoje, bet ir už jos ribų: kunigų seminarijoje, įvairiose Kauno šventovėse, kituose mistuose ir šalyse. Gimnazijoje taip pat sulaukėme nuostabių svečių: misionierio brolio Michał Ferenc OFMCap, humanitarinių mokslų daktarės bei knygų autorės Jūratės Micevičiūtės, sesers Donatos Tėvelytės FDCJ bei kitų. Taip pat vykdėme įvairias edukacijas, žaidėme kartu su mokinių tarybos nariais bei atlikome kūrybines užduotis. Tikime, kad ši diena augino ir padėjo geriau pažinti mūsų tikėjimą.