Susitikimas su Šiaulių vyskupu JE Eugenijumi Bartuliu

Lapkričio 7 dieną Kauno Jono Pauliaus II gimnazijoje svečiavosi Šiaulių vyskupas JE Eugenijus Bartulis. Gimnazijos mokytojų bendruomenei vyskupas kalbėjo apie savo šeimą, pašaukimą, Dievo tarnystei skirtus darbus, iš kurių nė vieno nebuvo sunkaus ar nemalonaus.

,,Bet koks darbas, jei atliekamas su meile, džiugina“, - dalijosi mintimis Šiaulių vyskupas, ne veltui žmonių vadinamas džiaugsmo vyskupu.

Atsiliepdamas į popiežiaus Pranciškaus raginimą kasdien gyventi Dievo žodžiu, vyskupas E. Bartulis pakvietė įsigyti nuotraukomis iš šv. Žemės iliustruotą penkių knygų rinkinį ,,Evangelija kasdien“, be to, pristatė 2020 metų kalendorių ,,Apaštalas Paulius Graikijoje“. Mat vyskupas yra aistringas keliautojas, alpinistas, fotografijos mėgėjas ir kasmet jau nuo 2007 metų parengia nuotraukomis iliustruotą katalikiškos krypties teminį kalendorių. Vyskupas E. Bartulis su užsidegimu kalbėjo apie šv. Pauliaus drąsą, sunkius išbandymus, nepalaužiamą būdą, atskleidė, kur jo neįtikėtinos narsos versmė: ,,Aš gyvenu, tačiau nebe aš, o gyvena manyje Kristus“ (Gal. 2,20).

Baigiantis susitikimui vyskupas E. Bartulis pakvietė visus susikibti rankomis ir sugiedoti giesmę ,,Glori glori aleliuja“ ir  palinkėjo mokytojams stip­rin­ti dva­sią bei aug­ti Die­vo ma­lo­nė­je, kad, apaštalo Pauliaus žodžiais tariant, Die­vo ka­ra­lys­tė iš­si­skleis­tų kiek­vie­no žmo­gaus šir­dy­je.

Beata Šadzevičienė