Vebinaras su projekto partneriais

Lapkričio 25 d. 4c klasės mokiniai kartu su klasės mokytoja E. Miliušiene bei anglų kalbos mokytoja L.Baroniene dalyvavo integruotoje lietuvių kalbos, muzikos ir anglų kalbos pamokoje-vebinare

, kur susitiko su visais projekto partneriais. Vebinare iš viso dalyvavo 7 komandos: mūsų gimnazijos 4c klasės mokiniai, dvi komandos iš Kėdainių, mokiniai iš Islandijos, Čekijos, Estijos, Lenkijos. Vebinaro metu pristatėme savo piešinius , skirtus projekto logotipo – transporto priemonės keliauti po pasaulį – konkursui. Pamokos pabaigoje dainavome lietuviškai dainą apie Kauną. Dėkojame muzikos mokytojai Ingridai Tarvydienei  už tai, kad surado mums dainą apie Kauną, išmokė dainuoti ir dalyvavo kartu su mumis vebinare.

• Hits: 2046