Naujas eTwinning projektas „Teeny Bookworms“

Mūsų gimnazijos 4a ir 4b klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis Rita Labanauskiene bei Ramute Jaraitiene dalyvauja

tarptautiniame  eTwinning projekte „Teeny Bookworms“. Projekto dalyviai – tai tokie žmonės, kurie mėgsta skaityti knygas ir kurie nori išmokti naudotis naujais internetiniais įrankiais, naudojamais eTwinning platformoje.

Vienas iš tokių įrankių, kurį išbandėme pirmą kartą – programa Blabbirise. Naudodami šį įrankį, prisistatėme su savo pieštais autoportretais projekto partneriams, pristatėme savo mokyklą. Vieną vienintelį projekto talismaną mes, visų valstybių dalyviai, kūrėme kartu ( kartu su partneriais iš Vokietijos ir Graikijos)  kitu įrankiu  -  Google.doc. Mums labai patiko talismanas, tik dar reikia balsuoti – išrinkti jam vardą.

Susidomėję laukiame naujų veiklų ir užduočių mūsų projektui.