Kalėdų žvaigždė

Nors už lango stiprios ir rūsčios žiemos dar nematyti, o pirmasis žiemos šaltukas dar tik glosto mūsų skruostus, bet jau tradicija tapusioje pradinės mokyklos giesmių ir liaudiškos muzikos bei šokių vakaronėje „Kalėdų žvaigždė“ tvyrojo dar didesnė jaukumo ir dvasinės šilumos pripildyta atmosfera.

Mokyklos jaunučių choras (vad. I. Tarvydienė) pagiedojo advento laikotarpiui skirtas giesmes. Viena iš jų buvo net lotynų kalba. Mažųjų ir jau vyresnių balerinų trupė sušoko it snaigės kritimui prilygstančio grakštumo ir grožio šokius. Tautinių šokių kolektyvas sutrepsėjo „Linksmapolkę“. Renginiui artėjant į pabaigą, tradicinės lietuvių liaudies dainų, kapelos pasirodymas (vad. D. Ivanauskas) su nepriekaištingai grojančiais ir dainuojančiais mažaisiais mūsų mokyklos mokinukais, nepaliko abejingų. Renginio pabaigoje gražiausius žodžius apie šaunų mūsų mokyklos mokinių pasirodymą ir meno vadovų pastangas, tarė ir mūsų mokyklos direktorė R. Latvelienė. Linkėdama gražių ir prasmingų artėjančių švenčių, direktorė užbaigė šį gražų renginį.