,,Mano žalioji palangė“ laureatai

   Gegužės 18d. į visomis spalvomis žydinį VU botanikos sodą vyko 1d klasės mokinių atstovai – ekologinio konkurso ,,Mano žalioji palangė“ laureatai.

Konkursui buvo atsiųsta beveik 800 darbų! Iš tokio gausaus  darbų skaičiaus išrinkti 29 geriausius  - nelengva užduotis vertinimo komisijai.  Džiaugiamės, kad gimnazijos pirmokėlių  ,,Mažosios sėklelės stebuklas“ buvo pastebėtas. Šventės metu vyko edukacinė ekskursija „Gražiausi botanikos sodo žiedai ir jų paslaptys“. Vėliau laureatai buvo pakviesti pasivaišinti saldžiaisiais skanėstais ir gaiviaisiais gėrimais. O po to – taip laukiama apdovanojimų ceremonija. Mažiesiems gimnazistams ranką spaudė ir sėkmės palinkėjo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyriaus vedėjas Almantas Kulbis, LR seimo narė Virginija Vingrienė. Iš anksto buvome informuoti, kad prizas svers 25 kg, tad kartu vyko tvirtos pajėgos.

  • Hits: 670