Tarptautinis projektas-stovykla „International Village – 2019“ Slovakijoje

2019 metų gegužės mėnesį mūsų gimnazijos 18 mokinių vyko į Slovakiją dalyvauti tarptautiniame projekte „International village“.

Be mūsų jame taip pat dalyvavo komandos iš Lenkijos, Nyderlandų, Ispanijos bei Maljorkos. Vaikai gyveno dideliame viešbutyje su baseinu, 3 bilijardo stalais, didele konferencijų sale bei restoranu, poilsio zona. Maitinimas buvo tiekiamas 3 kartus per dieną.

Kambariuose mokiniai buvo apgyvendinti specialiai su užsieniečiais, kad lavintųsi anglų kalba, komunikaciniai, socialiniai ir kultūriniai įgūdžiai.

Kiekvieną dieną vaikams buvo siūlomi smagūs užsiėmimai, įvairios veiklos. Pavyzdžiui: kopimas į kalvas, stalo žaidimai, viktorinos, pamokėlės apie EU, filmo kūrimas, makiažo pamokos, meno-dainavimo-grojimo-šokio pamokėlės, futbolas, vandensvydis, kelionė į vandens parką bei stalaktitų urvus, vieną iš Slovakijos pilių. Žinoma, buvo ir smagi diskoteka.

Per vakarinius užsiėmimus šalių atstovai turėjo pristatyti savo valstybes, duoti paragauti populiaraus maisto, dalyvauti šalių viktorinoje, muzikiniame konkurse, parodyti gabumus karaoke vakare, žiūrėti filmą, o paskutinį vakarą dar praleisti draugų būryje prie laužo su gitara ir dainomis.

Namo jaunimas grįžo pilni geriausių įspūdžių, mieliausių prisiminimų, puikios nuotaikos, kurios nesugadino nei pusės paros kelionė autobusu.

Mokytojai didžiuojasi tokiais mokiniais, kuriais galima pasitikėti, su kuriais lengva keliauti, kurie žino, kaip reprezentuoti šalį, moka kalbėti angliškai, moka bendrauti su užsieniečiais, geba palaikyti vieni kitus.

Šios stovyklos neapleisime ir 2020-aisiais. Vietų kol kas dar yra...

  • Hits: 631