Erasmus+

Jono Pauliaus II gimnazija 2019 -2021 metais įgyvendina „Erasmus+“ 2 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo sektoriaus mokyklų mainų partnerystės (KA229) projektą  „Utilizing the computers as a tool in studying - own knowledge acquiring“.  Gimnazija yra šio projekto koordinatorė.  Šį projektą koordinuoja anglų kalbos mokytoja  Gerda Juodiškienė

Taip pat 2019 -2021 metais gimnazija, kaip partnerė, dalyvauja Erasmus+“ 2 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo sektoriaus mokyklų mainų partnerystės (KA229) projektuose „I'm happy with myself“ ir „Tolerance“. Projektą „I'm happy with myself“ koordinuoja anglų kalbos mokytoja Vilma Šidlauskienė, o projektą „Tolerance“ koordinuoja anglų kalbos mokytojas Marius Jankevičius.