NAUJIENOS

Laimėjimas istorijos olimpiadoje

Džiaugiamės puikiais 11c klasės moksleivių Gabijos Genytės ir Augusto Žilio pasiekimais XII-oje VDU Kauno istorijos olimpiadoje.

Skaitykite daugiau

Kiekvienias metais mūsų mokyklos mokiniai aktyviai dalyvauja Tarptautinėje anglų kalbos  olimpiadoje KINGS

Kiekvienias metais mūsų mokyklos mokiniai aktyviai dalyvauja Tarptautinėje anglų kalbos olimpiadoje KINGS

2023 metų rudens sesijoje sėkmė lydėjo 7d klasės mokinę Ugnę Matiukaitę (mokytoja E. Brazauskienė).

Balandžio 11 d. 5f klasės mokiniai keliavo į Kauno VDU Botanikos sodą

Aplankė oranžeriją ir drugelių parodą bei sudalyvavo edukacijoje „Eksperimentuodami mokomės“!

Balandžio 15 d. 2 c klasės mokiniai vyko į Lekėčius

Edukacinės programos metu autentiškoje krosnyje, senoviniu būdu, sukant rankomis volą, ant beržinių malkų liepsnos, kepėme šakotį.

Skaitykite daugiau

Nuostabų balandžio šeštadienį Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių choras dalyvavo respublikiniame  vaikų ir jaunimo festivalyje  „GIESMIŲ GIESMELĖ 2024“

Nuostabų balandžio šeštadienį Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių choras dalyvavo respublikiniame vaikų ir jaunimo festivalyje „GIESMIŲ GIESMELĖ 2024“

Jaunieji giesmininkai festivaliui paruošė jungtinį repertuarą, skirtą giedoti festivalio Šv. Mišiose. Festivalis vyko Kauno Palaimintojo Jurgio Matulaičio parapijos bažnyčioje.