Susitikimas su Vilijampolės socialinės globos namų jaunimu

,,Miegojau ir sapnavau, kad gyvenimas - džiaugsmas, prabudau ir pamačiau, kad gyvenimas - pareiga, ėmiausi veiklos ir supratau – pareiga yra džiaugsmas.“ R.Tagorė

Džiugina, kad vis daugiau Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos mokinių ima suvokti tarnystės, pareigos savo artimui prasmę, ypač jeigu jis mūsų mažutėlis - silpnas, vienišas, pažeidžiamas.

6 f klasės mokiniai,  prieš šv. Kalėdas suteikę džiaugsmo Panemunės globos namų seneliams, vasario 13 d. susiruošė aplankyti kaiminystėje įsikūrusius Vilijampolės socialinės globos namus, kuriuose gyvena žmonės, turintys proto ar psichikos negalią. Susitikimas su jais ir nuoširdus pokalbis su socialine darbuotoja Violeta suteikė galimybę geriau pažinti žmones su negalia, ištirpdė baimės, nepasitikėjimo ledus. Pamatėm, kad šie mažutėliai, kaip ir visi vaikai, trokšta bendrauti, dainuoti, šokti, prisiglausti. Gera buvo jausti, kad savo apsilankymu, giesmėmis, eilėmis sušildėm jų širdis ir praskaidrinom kasdienybę.

6 f auklėtoja Beata Šadzevičienė