Mūsų gimnazijos Ie klasės mokinės Medos Mažeikaitės fotografijos paroda „Šiluvos atlaidai“.

Darbai eksponuojami gimnazijos erdvėse.

Meda Mažeikaitė apie parodą „ Fotografija susidomėjau prieš 3 metus ir pradėjau šio meno mokytis Kauno moksleivių techninės kūrybos centre fotografijos studijoje, kuriai vadovauja mokytoja ekspertė Tatjana Kuzmina. Gyvenimą matau lyg pro fotoaparato objektyvą ir noriu įamžinti kiekvieną akimirką. Jūsų dėmesiui pateikiu savo pirmą personalinę parodą kurioje noriu parodyti, kad Lietuvoje gyvuoja senosios tradicijos. Nuotraukose stengiausi perteikti žmonių charakterius, jausmus ir nuotaikas. Smagu, kad atlaiduose dalyvauja ir jaunimas. Tai reiškia, kad tradicijos tęsiasi. Šie darbai buvo teigiamai įvertinti respublikiniame moksleivių fotografijos konkurse Vilniuje, kur tapau laureate.

Dėkoju Kauno Jono Pauliaus II gimnazijai už galimybę parodyti savo kūrybą ir tikiuosi, jog skirsite laiko ją apžiūrėti, bei Kauno moksleivių techninės kūrybos centro fotografijos studijai ir jos vadovei T. Kuzminai už pagalbą ruošiant šią parodą.“