Look Around Carefully

2021 - 2022

 • Projekto kūrėja:

  Larisa Baronienė, Lietuva-Kaunas

 • Kauno Jono Pauliaus II
  gimnazijos dalyviai:

  Anglų kalbos mokytoja Larisa Baronienė
                                                                                                      Mokytoja Vilmantė Karaliūnaitė ir jos mokiniai (4b)

   

   

 • Partneriai:

  Lenkija, Kroatija, Armėnija

 • Projekto trukmė:

  2021 - 2022

   (1 m. - nuo rugsėjo mėn. iki liepos mėn.)

Projekto žurnalas

 • 2021 10 26

  Vaikai visada užduoda daug klausimų. Jie nori sužinoti, kodėl atsiranda vaivorykštė arba kodėl mums pavyksta įjungti arba išjungti televizorių naudodami nuotolinio valdymo pultą. Nuo rugsėjo mėnesio pradėjome dar vieną naują projektą „Look Around Carefully“, kuriame mokytojai iš Lenkijos, Kroatijos bei Lietuvos nusprendė internetinėje erdvėje (eTwinning TwinSpase) atidaryti laboratoriją vaikams, kuri padės vaikams atsakyti į rūpimus klausimus bei suvokti mokslo paslaptis. Spalio mėnesį 4b klasės mokiniai bei mokytojos Larisa Baronienė ir Vilmantė Karaliūnaitė turėjo du nuotolinius susitikimus su projekto partneriais, kurių metu pravedė integruotą anglų kalbos, informacinių technologijų bei dailės pamoką. Pamokos metu vaikai kartojo anglų kalbos abėcėlę, išsiaiškinome, ką galime pamatyti danguje, žemėje bei vandenyje, žaidžiant KAHOOT, kurį sukūrė mokytoja iš Kroatijos. Naudojant programą COLORILLO, vienu metu piešėme projekto Logotipą. Kiekviena nuotolinės pamokos minutė buvo užpildyta įvairiomis veiklomis. Galiausiai 4b klasės mokiniai pagamino knygų skirtukus, kurie nukeliavo į Lenkiją bei Kroatiją – pas mūsų naujus draugus.

   

   


KAUNO ARKIVYSKUPIJA

eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms

PARAPIJA