Welcome to the Handicrafts Fair

Projektas: Welcome to the Handicrafts Fair

​Projekto kūrėja – Larisa Baronienė, Lietuva-Kaunas.
Partneriai: Vokietija, Estija , Kroatija, Lietuva-Kėdainiai.

Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos dalyviai:


Anglų kalbos mokytoja Vitalija Mikšytė
mokytoja Rita Labanauskienė ir jos mokiniai (2b)
mokytoja Ramutė Jaraitienė  ir jos mokiniai (2a)
anglų kalbos mokytoja Larisa Baronienė

Mokinių amžius: 5-10 m.
Projekto trukmė: 1 m.
Projekto žurnalas : 

Projekto žurnalas

2018 05 08

Mūsų projektas  “Welcome to the Handicrafts Fair“ buvo pripažintas vienu iš geriausių už  išskirtinius šio projekto metu atliktus darbus.

    

Pedagogų švietimo mainų programa, kurią parengė Nacionalinė Agentūra prie Vokietijos Kultūros ministerijos, yra skirta Europos Sąjungos mokyklų tobulinimui. Seniausias - 65-asis - Europos mokinių konkursas Vokietijoje, kurį organizuoja Vokietijos Pedagogų švietimo mainų tarnyba, jau antrus metus iš eilės pasiekė rekordą pagal dalyvių skaičių.

Konkursui buvo pateikti 33 eTwinning projektai ( net 13 daugiau negu praėjusiais metais) iš 103 mokyklų ir 25 Europos šalių. Konkurse dalyvavo 2391 mokinys.

Mūsų projektas “Welcome to the Handicrafts Fair“ buvo pripažintas vienu iš geriausių už išskirtinius šio projekto metu atliktus darbus. Dabar mūsų projekto dalyviai, 2b klasės mokiniai ir jų mokytoja Rita Labanauskienė, 2a klasės mokiniai ir jų mokytoja Ramutė Jaraitienė, o taip pat ir mūsų projekto partneriai iš Vokietijos, Estijos, Kroatijos, Lietuvos ( Kėdainių) laukia sertifikatų, apdovanojimų bei piniginės premijos. Tai yra dar vienas didžiulis mūsų gimnazijos pradinukų pasiekimas.

Ačiū mokytojoms Ritai Labanauskienei, Ramutei Jaraitienei ir anglų klabos mokytojoms Vitalijai Mikšytei, Larisai Baronienei už kūrybiškumą, darbštumą ir profesionalumą bei gražų bendradarbiavimą.

2018 03 10

Tarptautinio eTwninning projekto „Sveiki, atvykę į amatų mugę“ (angl. “Welcome to the Handicrafts Fair“) dalyviai -2a ir 2b klasių mokiniai ir jų mokytojos R.Labanauskienė ir R.Jaraitienė surengė darbelių parodą pradinės mokyklos II aukšte. Parodoje taip pat galite pamatyti ir darbelius, kuriuos atsiuntė mums projekto partneriai iš Kroatijos, Estijos, Vokietijos bei Kėdainių. Parodą galite aplankyti iki Velykų atostogų.​

Copyright Text and Footer Links