Apie mus rašo:

2023 06 28

Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos mokiniai mokslo metus baigė devynių dienų žygiu

Skaityti daugiau: https://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/miesto-pulsas/kauno-jono-pauliaus-ii-gimnazijos-mokiniai-mokslo-metus-baige-devyniu-dienu-zygiu-1130444

2023 02 28

"Lietuvos ryto" straipsnis

Kauno apygardos teisme – moksleivių ekskursija: sužinojo įdomių faktų apie teismo darbą.

Skaitykite daugiau:

2023 01 24
Aušra Sudikienė
Pradinis ugdymas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija
Tai Pedagogas iš didžiosios raidės. Žmogiškumas, profesionalumas, taktiškumas ir dar daug šiltų savybių. Dėmesys kiekvienam mokiniui nuo pirmos akimirkos, pravėrus pirmos klasės duris, iki pat paskutinio skambučio ketvirtoje klasėje. Gera pripažinti, kad Lietuvoje yra tokių pedagogų, kaip mokytoja Aušra. Kuri jau tiek vaikų, tiek tėvelių bendruomenėje laimėjusi mūsų širdžių apdovanojimą!
2022 05 20

"Kauno diena" straipsnis

GIMNAZIJOS TRISDEŠIMTMETIS: 528 NAKTYS PO ŽVAIGŽDĖTU DANGUMI IR KITI IŠSKIRTINUMAI.

Kauno Jono Pauliaus II-ojo gimnazijai – jau trisdešimt metų. Mokyklos bendruomenei tai proga pabūti kartu, pasidžiaugti vienas kitu, apžvelgti nueitą kelią ir svajoti.

Kiek anksčiau beveik pusantro tūkstančio gimnazijos mokinių sudalyvavo žaibiškame sambūryje (flashmob). Susirinkę stadione jie suformavo milžinišką užrašą „JPII”, simbolizuojantį gimnazijos pavadinimą.

Šiandien gimnazijoje – dar kitoks šventinis šurmulys: eilė prie mokinių linkėjimų korio, koncerto, vaišių laukimas, o nuo pietų iki vakaro į gimnaziją traukia buvę mokiniai – numatyti bendraklasių tarpusavio susitikimai, susitikimai su buvusiais auklėtojais, mokytojais.

Visą straipsnį skaitykite čia:

2021 05 06

Anglų k. mokytoja Larisa Baronienė ir direktoriaus pavaduotoja pradiniam ugdymui Renata Baršukaitienė dalyvavo tarptautinėje "eTwinning" mokyklų konferencijoje „SHARED LEADERSHIP: towards an eTwinning School approach“ (liet. „Pasidalinta lyderystė: siekiant „eTwinning“ mokyklos statuso“), skirtai „eTwinning“ mokyklos“ vardą pelniusioms ugdymo įstaigoms.

Daugiau skaitykite:

2020 12 28

Sveikiname IT mokytoją Reginą Zlatkauskienę

Naujausiame žurnalo „Reitingai“ numeryje paskelbti Lietuvos gimnazijų reitingai pagal dėstomus dalykus, universitetų ir kolegijų reitingai pagal studijų kryptis ir pristatomas Lietuvos mokytojų aukso fondas „Iškiliųjų mokytojų žiedas“ – beveik 500 pedagogikos pažibų, kurie pasiekia puikių rezultatų ir nusipelno būti vadinami Mokytojais iš didžiosios raidės.

Mūsų gimnazijos mokytoja-perlas yra IT mokytoja Regina Zlatkauskienė.

Sveikiname!

2020 12 16
Sveikiname PAULIŲ MURAUSKĄ, IIb kl. mokinį, „Lietuvos krepšinio namų“ 2020 metais išrinktą GERIAUSIU KREPŠININKU vaikinų iki 16 metų amžiaus grupėje ir apdovanotą prizu „U16 geriausias krepšininkas“ ANTRUS METUS iš eilės!
Pauliau, mes Tavimi didžiuojamės ir linkime sėkmės!
Šiuo metu Paulius gina Kauno „Žalgirio-2“ spalvas. Šis mūsų gimnazistas, „Žalgirio“ dublerių puolėjas, yra tikras siaubas ir bendraamžiams varžovams Eurolygos jaunimo turnyre, ir suaugusiems priešininkams Lietuvos Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL).
Vaikinas šį pavasarį buvo išrinktas portalo LRT.lt į Lietuvos krepšinio talentų TOP-5 (jis jauniausias iš jų). Portalo 15min sporto žurnalistai išrinko penkis jaunuosius (iki 20 metų) Lietuvos krepšininkus, kurie ateityje galimai garsins Lietuvos vardą pasaulinėje scenoje. Pats jauniausias iš jų – Paulius Murauskas.
O „BasketNews.lt“ Lietuvos Talentų TOP-10 perspektyviausių šalies jaunuolių reitinge Paulius užėmė I-ąją vietą. Ankstesniais metais Paulius yra laimėjęs daugybę MKL, Nike ir tarptautinių turnyrų garbingų apdovanojimų.

Video reportažą žiūrėkite čia:

2020 09 29

Mūsų septintokė Gustė Dziatkauskaitė pirmoji „Talentų kartos“ projekto keturiolikmečių merginų komandos sąraše.

Visą krepsinionamai.lt straipsnį skaitykite čia:

2020 09 01

Pagaliau į mokyklą: Kaunas švenčia Rugsėjo 1 - ąją. Visą "Kauno dienos" straipsnį skaitykite čia:

2020 04 23

Šiandien per LRT įdomiąsias pamokas rodė Artūro Sinkevičiaus pamokėlę apie Australijos aborigenų instrumentą didžeridu. Taip pat kaip tokį instrumentą pasigaminti namuose. Artūro reportažas nuo 49 minutės.

Visa laida čia:

2020 04 23

Padėka ir palaikymas mokytojams: penktadienis su uniforma.

15min.lt straipsnis

Padėka ir palaikymas mokytojams: penktadienį moksleiviai kviečiami vilkėti uniformas

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/padeka-ir-palaikymas-mokytojams-penktadieni-moksleiviai-kvieciami-vilketi-uniformas-56-1307890?fbclid=IwAR3OB3KyR36wc3--B3HpjtXPYSoVeUNrVIxmYXuizAEpPZ4o9DUE-fCxMVw&copied
2020 04 16

Skaitykite daugiau Lrytas.lt straipsnyje:

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/tevams/seimos-gidas/2020/04/15/news/originali-iniciatyva-kaip-palaikyti-mokytojus-pritrauke-ir-zinomus-tevus-14499206/
argina ne tik

vargina ne tik vaikus, jų tėvus, bet ir mokytojus, kuriems pamokoms pasiruošti užtrunka daug daugiau laiko nei įprastai, o kovoti reikia ne tik dėl vaikų dėmesio, bet net ir virtualių patyčių. Todėl Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos mokinių tėvai sugalvojo būdą, kaip išreikšti padėką mokytojams – penktadieniais virtualių pamokų metu vaikus kviečia vilkėti uniformas.

2020 04 15

Mūsų mokinė Nida Kilinskaitė, 8a klasė, taip pat tarp geriausių sportininkų. Valio!

visą LRT.LT straipsnį rasite čia:

2018 01 30

Sausio 30 d. Kauno Jono Pauliaus II gimnazijoje vyko tarptautinio „eTwinning“ projekto „Stebuklingoji žiemos šalis“ (angl. „Winter Wonderland“) partnerių susitikimas.

„eTwinning“ projektai – tai draugai, gera nuotaika ir šiuolaikinė pamoka.