Iki anketos pateikimo termino pabaigos liko :

Dienos
Valandos
Minutės
Sekundės

Šių metų sausio 28 dieną 18 val. vyks 5-8, I-IV klasių mokinių  tėvų susirinkimai.
 18 val. 8 klasių mokinių tėvams bendras susirinkimas vyks aktų salėje.
19 val. II  gimnazinių klasių mokinių tėvams bendras susirinkimas vyks aktų salėje.

NAUJIENOS

Sielovados renginys gimnazijoje

Pasitikdami pirmą kartą Bažnyčioje švenčiamą Dievo Žodžio sekmadienį, sielovadinės programos tėveliams ir mokytojams "Keliaukime su popiežiumi Pranciškumi"

Knygų Kalėdos

Gimnazijos bendruomenės dėka šiemet Knygų Kalėdos buvo itin dosnios ir gausios. Gimnazijos bibliotekai padovanotos 125 naujos bei jau skaitytos knygos.

Kūrybinių darbų konkursas

Sveikiname 3c klasės mokinę Smiltę Garkauskaitę, tapus laureate

Gimnazijoje minėjome Laisvės gynėjų dieną

Sausio 13-oji ypatinga diena mūsų tautai. Tai Laisvės, Pergalės, Ateities diena! Ją minime jau 29 kartą.

„Žiemos fantazija“.

Džiaugiamės Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos aktyviu mokinių dalyvavimu respublikiniame kalėdinių ir naujamečių kompiuterinių atvirukų konkurse