Projektas „Neatrasta Lietuva ir pasaulis“

Pradinių klasių mokiniai pradeda naują eTwinning projektą „Neatrasta Lietuva ir pasaulis“ ( “Undiscovered Lithuania and Travel the World“).

Projektas vyks lietuviškai ir angliškai, nes prie mūsų pradinukų prisijungs  pradinukai iš Lenkijos, Islandijos, Estijos bei Čekijos. Projekto metu mokiniai  bei mokytojai keliaus, rinks magnetukus žemėlapiui-dėlionei, dalinsis kelionių  įspūdžiais su projekto partneriais.

Džiaugiamės, kad jau prisijungė prie projekto visi ketvirtokai ir antrokai bei keletas trečių klasių su savo mokytojais.

Šiais mokslo metais tęsiasi  dar vienas eTwinning projektas – “Let‘s Give  Peace a Chance“, kuriame dalyvauja 3c klasės mokiniai  ir jų mokytojos. Laukiame naujų  įdomių veiklų bendraudami su projekto partneriais iš Kroatijos, Portugalijos, Graikijos, Italijos, Turkijos.

 

  • Hits: 758