Renginys šeštokams

2019 metų lapkričio 15 dieną Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos aktų salėje anglų kalbos mokytojas Armandas Rumšas vedė geografijos renginį

šeštųjų klasių moksleiviams. Mokytojas dalijosi prisiminimais apie 6,9 balų stiprumo žemės drebėjimą, kurį jam teko išgyventi 2018-ųjų rugpjūčio 5 dieną Indonezijoje, Lomboko saloje. Mokytojas trumpai priminė teoriją, kodėl žemės drebėjimai vyksta, kuriuose pasaulio regionuose jie dažniausi bei kaip elgtis, ištikus tokiai nelaimei. Buvo plačiai patartas ir cunamio pavojus. Kadangi mokytojas daug fotografavo žemės drebėjimo padarinius, jis iliustravo savo istoriją nuotraukų rinkiniu. Renginiui pasibaigus, dalyviai uždavė keliasdešimt įdomių ir aktualių klausimų, į kuriuos atsakė nukentėjusysis nuo žemės drebėjimo. Tokie renginiai yra naudingi, nes jie ne tik praturtina teorines žinias bei suteikia praktinių gebėjimų, tačiau ir leidžia paįvairinti mokymo(si) procesą, praturtinant jį asmeninėmis patirtimis.