„Danguje spindės žvaigždė“

Gruodžio 5 dieną Kauno miesto katalikiškų bendrojo ugdymo įstaigų mokiniai susirinko į kalėdinių  kūrinių festivalį

„Danguje spindės žvaigždė“. Jame dalyvavo Jono Pauliaus II gimnazijos jaunučių ansamblis kuris atliko dainą „Žvaigždės lopšinė“ (muzika ir žodžiai V. Liaudauskaitės – Vaitkevičienės), ansamblio vadovė Ingrida Tarvydienė ir Jono Pauliaus II gimnazijos jaunimo choras (vadovė Ilmara Ivoškienė) atliko dainas: „Sveikas, Jėzau, gimusis“ (dainos autorius J. Naujalis) ir „Malimo malda“ (dainos autoriai L. Abarius, K. Bradūnas).

Festivalyje taip pat dalyvavo Juozo Urbšio katalikiškos mokyklos jaunių choras „Domina“, vadovas Algimantas Balčius, ir jaunučių choras „Tutti“  (choro vadovė Jurga Daubarienė). Maironio universitetinės gimnazijos Merginų ansamblis (vadovė Aušra Paliukaitienė).  Vyturio gimnazijos mišrus choras „Vyturys“,  (vadovės Vita Rusteikienė ir Violeta Belevičiūtė). Jauniausi festivalio dalyviai - Kauno rajono Vilkijos lopšelis – darželis „Daigelis“ (ansamblio vadovės Rasa Birmantaitė ir Vaida Vaitiekūnienė).

Festivalis vyko Kauno arkivyskupijos konferencijų salėje (Papilio g. 5), organizatoriai Kauno Jono Pauliaus II gimnazija.

  • Hits: 7189

KAUNO ARKIVYSKUPIJA

eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms

PARAPIJA

Kauno Technologijos Universitetas