Mokytojų susitikimas vyko Turkijoje

Mūsų gimnazija yra laimėjusi 3 ERASMUS+ projektus. Vieno jų, pavadinimu „Tolerancija“,

mokytojų susitikimas vyko Turkijoje 2019 lapkričio 25 – gruodžio 2 d. Mūsų gimnazijai atstovavo anglų kalbos mokytojai Marius Jankevičius ir Dalia Ušparienė bei socialinė pedagogė Agnė Jankauskienė.

Tai savaitei į Turkiją atskirdo šalys partnerės: Lietuva, Estija, Rumunija ir Portugalija, tiksliau po 3 mokytojus iš kiekvienos šalies.

Turkijoje mes aplankėme projekte dalyvaujančią mokyklą, lankėmės pamokose, kur vaikai parodė savo meninius, kalbinius bei technologinius gebėjimus, dainavo, grojo, bendravo su svečiais. Taip pat mus priėmė to regiono kultūros departamento vadovas, švietimo skyriaus vadovas, kurie papasakojo apie regiono iššūkius, laimėjimus ir progresą.

Žinoma, aplankėme vieną iš Stambulo mečečių, prieskonių turgų, didįjį bazarą, plaukėme Bosforo sąsiauriu, ragavome tikro turkiško kebabo, mėgavomės vakariniu Stambulo gyvenimu bei nuoširdžiu turkų bendravimu.

Kadangi projektas vyks 2 metus, tai per tą savaitę Turkijoje aptarėme vizitų į visas šalis datas, veiklas, užduotis, tikslus ir tt.

Kitų metų vasarį, mūsų 6 mokiniai ir 2 mokytojos vyks į Estiją, kitas vizitas numatomas gegužę į Rumuniją, svečių iš dalyvaujančių šalių sulauksime mūsų mokykloje jau kitą lapkritį, o paskutinis vizitas vyks 2021 m. pavasarį į Portugaliją.

Nekantriai laukiame tiek bendravimo, tiek bendradarbiavimo su kitų šalių partneriais ir tikimės geriausių projekto rezultatų.