Bendruomenės būrimas taip pat yra svarbi rekolekcijų dalis

Tam, kad būtų galima išlaisvinti moksleivius nuo įprastos aplinkos apribojimų ir leisti išgyventi „naują pradžią“,
    2019 gegužės 03 d. 7A ir 7C kl. moksleiviai lydi auklėtojų (I.Ivoškienės, D.Vasilės) išvyko aplankyti į Sakralinio Telšių miesto. 

       Nuvykę pradėjome edukacinę - pažintinę kelionę ,,Atrask mažąsias Telšių miesto puošmenas". Katedroje susipažinome su restauracijos specialybe.  Rekolekcijas vedė kun. Andrėjus Sabaliauskas. Kunigas  pasidalino mintimis apie Sakralines vertybes Telšių krašte.

    Mūsų patyrimas auga nuolat, leisdamas kitaip suvokti tai, ko anksčiau nepastebėdavome ar klaidingai supratome. Vaikai laiką praleido pažindami Dievą, save ir draugus. Grįžome kupini gerų emocijų, džiugūs ir laimingi, pasisėmę  meilės, gerumo.     

        Dėkojame Viešpačiui už šį bendrystės ir širdžių atnaujinimo laiką.

 

  • Hits: 1063