Rekolekcijos Telšiuose

Balandžio 25-26 d. Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos mokytojai vyko į rekolekcijas Telšiuose. Rekolekcijas vedė Telšių vyskupas Kęstutis Kėvalas tema „Tikėjimas, Viltis ir Meilė.Pakeliui į Emausą“.

Mokytojai turėjo progos susipažinti su Telšių miestu, pabūti Telšių vyskupijos V. Borisevičiaus kunigų seminarijos svečių namuose, lankytis Katedroje, klausytis gilių, liudijimais turtingų vyskupo konferencijų, kartu praleisti laiką maldoje ir bendrystėje. Už šį laiką mokytojai ypatingai dėkoja vyskupui Kęstučiui Kėvalui, kuris taip nuoširdžiai priėmė mokytojus, gimnazijos direktorei R. Latvelienei bei administracijai, kurie šias rekolekcijas organizavo ir sudarė galimybes mokytojams atsinaujinti, sustiprinti ir pagilinti tikėjimą.