Biliardo ir boulingo turnyras

Moksleivių sporto naujoje erdvėje turnyras, skirtas paminėti Jono Pauliaus II gimtadienį ,,Sportuok su popiežiumi". 2019 – 05 - 17 d. prie biliardo stalų ir boulingo takų susirinko 7a, 7b, 7c klasių moksleivių bendruomenės komandos.

Laisvalaikio ir pramogų centro "Mega" boulinge pirmą kartą vyko azarto, džiaugsmingo klegesio ir išskirtinių emocijų kupinas komandinis biliardo ir boulingo turnyras.

    "Tai vieta, kur susilieja žaidimo azartas ir smagumas, sutvirtėja draugystės. Pramoga, kuri tave įtraukia. Gali prisėsti, pažiūrėti, kaip žaidžia kiti, bet noras išbandyti jėgas vis tiek anksčiau ar vėliau kyla spontaniškai". "Esame dėkingi už puikiai praleistą laiką, kupiną džiugių emocijų, azarto, fizinio aktyvumo ir nepamirštamo bendrumo jausmo", - kalbėjo moksleiviai.

 

  • Hits: 316