Rugsėjo 2-ąją pirmą kartą Jono Pauliaus II gimnazijos bendruomenė mokslo metus visi kartu pradėjo stadione.

Rugsėjo pirmosios skambutis sukvietė visus, kurie pasiryžę eiti šviesos skleidimo keliu. Vieniems šis kelias kupinas jaudinančio naujo pažinimo, kitiems tai jau pusiaukelė ar netrukus laukiančių iššūkių pradžia.

Kaip ir kasmet su rugsėjo pirmąja mūsų gimnazijos bendruomenės pasveikinti atvyko Kauno arkivyskupijos apaštalinis administratorius Algirdas Jurevičius, švietimo, mokslo ir sporto ministerijos mokyklų veiklos skyriaus vyriausias specialistas Petras Navickas, Šilainių seniūnas Virginijus Naruševičius ir buvęs ilgametis gimnazijos direktorius Liudvikas Lukošius, gimnazijos tėvų komiteto pirmininkas Albertas Baltrūnas. Gimnazijos bendruomenę pirmoji pasveikino direktorė Ramutė Latvelienė.

Tradiciškai  pirmokus į mokyklą palydėjo VII laidos dvyliktokai. I klasių gimnazistai į klases palydėjo gausų penktokų būrį.

Renginio akcentu tapo moksleivius  aplankęs katinas, kuris visiems  priminė, kad katino dienos baigėsi ir laikas vėl eiti pažinimo keliu.

Šventę mokyklos bendruomenei organizavo gimnazijos meno vadovas Artūras Sinkevičius, pradinių klasių choro vadovė Ingrida Tarvydienė, Ie klasės vadovė Snieguolė Vaitilavičiūtė ir IVa klasės vadovė Jurgita Stauskienė.

  • Hits: 5463

KAUNO ARKIVYSKUPIJA

eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms

PARAPIJA