Palaikykime mūsų antrokus konkurse

Po fotografo/gamtos mylėtojo Mariaus Čepulio pamokos, vaikai klausė kas tie Ornitologai?

Turbūt net mes suaugę, ne visi tiksliai žinome šią profesiją. Kas jie, ką jie atlieka? Todėl pamatę AKVILĖS rengiamą fotografijos konkursą, nedvejodami ryžomės pabandyti laimėti visos klasės ekskursiją pas - ORNITOLOGUS! Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos 2d klasės mokinukai ilgai, atsakingai ir kruopščiai visi kartu ruošėsi šiam KONKURSUI! Visi kūrė, dirbo ir labai stengėsi, kad galutinė nuotrauka, kurią siunčiame į AKVILĖS konkursą, būtų originali! Ačiū AKVILEI, kad ruošdamiesi konkursui galėjome susipažinti su skirtingais gyvūnais ir paukščiais aprašytais ant mineralinio AKVILĖS buteliuko! Ačiū vaikams, kurie piešė ir kūrė! Labai norime aplankyti Ornitologus! Lai pildosi antrokų svajonės, nes AKVILĖ dalelė gamtos!

Balsuokime už mūsų antrokus facebooke.