Vasario 1 d., šeštadienį, Kauno technologijos universitete Informatikos fakultete (KTU IF) penktą kartą vyko Tarptautinio informatikos ir informacinių technologijų konkurso „Bebras“ 2-asis etapas,

į fakultetą sukvietęs virš 100 moksleivių iš Kauno miesto ir regiono. Ketvirtus metus organizuojamas 2-asis konkurso etapas Lietuvos aukštosiose mokyklose tapo tradicija, prie kurios sklaidos prisideda ir KTU.

Geriausiems visos Lietuvos mastu dalyviams buvo skirti I-III laipsnio diplomai, o pagyrimo raštus gavo, geriausiai uždavinius sprendę į KTU Informatikos fakultetą atvykę moksleiviai. Sveikiname IId klasės mokinį Martyną Mačiulaitį, tarptautinio informatikos ir informacinių technologijų konkurso „Bebras“ 2-asis etape užėmus 3 vietą Kauno regione ir 11 vietą šalyje.