Dalyvavome konkurse

Balandžio 23 dieną Šilalės Simono Gaidėšiaus gimnazijos 16-ąjį kartą organizuojamas vieno kūrinio konkursas LABAS – 16 įgavo naują formatą – vyko nuotoliniu būdu.

Konkurse dalyvavo 146 jaunieji kūrėjai iš visos Lietuvos. Konkurse dalyvavo ir mūsų gimnazijos poezijos ir prozos kūrėjai: II c klasės mokinė G. Želvytė, IV b klasės mokiniai V. Karalukaitė, V. Jonevičius, S. Vozbutaitė ir III b klasės mokinė K. Jasionytė.

III b klasės mokinė Karina Jasionytė (mokytoja A. Bražukaitė) paskatinta už gerą prozos kūrinį,

IV b klasės mokinė Santa Vozbutaitė (mokytoja E. Zdanienė) paskatinta už gerą poezijos kūrinį.

Labai dėkojame nuostabiems mūsų kūrėjams ir linkime sėkmės kūrybiniuose ieškojimuose!