Mieli Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos tėveliai! Kviečiame vaikus registruoti į vasaros stovyklas!

Stovyklos vyks, atsižvelgiant į LR Vyriausybės ir Sveikatos ministerijos nuostatas.  Paskubėkite, vietų skaičius ribotas!

06 15 – 06 19 Sportinė – meninė - rekreacinė vasaros stovykla Kačerginėje „Šok, sportuok, pažink!”.

Kačerginė- Kauno rajono panemunės puošmena! Čia įsikūrusioje stovykloje galėsite pasirinkti ar vaikai nakvos stovykloje, ar atvešite kiekvieną dieną. Veikla: rytinė mankšta ir krosas, žaidimai gamtoje, šokių pamokos (pramoginių – Lotynų Amerikos ir standartinių šokių, disko stiliaus ir kt.).  Kūrybiniai žaidimai ir vaidybinės užduotys, sportiniai žaidimai gamtoje, diskoteka. Išvykos į lankytinus Kačerginėje esančius objektus: žygis pėsčiųjų taku į Zapyškį, aplankant vieną seniausių Zapyškio bažnyčią; edukacinė išvyka į Prano Mašioto pasakų parką; literatūrinė popietė, aplankant skulptūrinių suolelių parką Vincui Mykolaičiui Putinui atminti; edukacija „Lietuvos kariuomenė“, aplankant generolo Prano Vaičiuškos vilą; išvyka į Kačerginės miestelio centrą Liepų parką. Kūrybiniai žaidimai ir vaidybinės užduotys, sportiniai žaidimai gamtoje, diskoteka.

Vieta: Kačerginės daugiafunkcis centras (J. Janonio g. 31, Kačerginė, Kauno r.)

Kaina: 170 EUR, 120 EUR (be nakvynės, laikas: 8.00-18.30val.). 50 EUR užstatą sumokėti iki 8d.)birželio

06 21 – 06 28 Sportinė – meninė - etnokultūrinė vasaros stovykla „Daugai 2020“.             Stovykla vyks nuostabiame Daugų miestelyje. Veikla: rytinė mankšta ir krosas, bendras kūno trenažas (joga, pilatesas, tempimo pratimai), šokių pamokos (pramoginių – Lotynų Amerikos ir standartinių šokių, disko stiliaus ir kt.). Kūrybiniai žaidimai ir vaidybinės užduotys, sportiniai žaidimai gamtoje, diskoteka. Organizuojamos išvykos į lankytinus Daugų seniūnijoje esančius objektus (ekskursijos pėsčiomis į Daugų miestelio istorinį centrą, aplankant akmens mūro Daugų bažnyčią. Išvyka į gyvenvietę vadinamą Daugio pilimi, aplankant memorialą žuvusiems savanoriams ir pokario partizanams. Meno objektų „Daugis“ ir „Žvejas“ lankymas ir kt.)

Vieta : Daugų technologijos ir verslo mokyklos bendrabutis (Jaunystės g. 2)

Laikas: Atvykimas 06 21d. 17.00-18.00 val., išvykimas 06 28d. 12.00-13.00 val.

Kaina: 195 EUR . 50 EUR užstatą sumokėti iki birželio 15d.

Informacija: +370 678 04406 (Rasa Simanavičienė), +370 698 46070 (Vilma Skublickaitė)

www.jundaklubas.lt Stovyklai neįvykus, užstatas grąžinamas.

Informacinis video čia: