SVEIKINAME SU TARPTAUTINE VAIKŲ GYNIMO DIENA!

Birželio 1 diena – priminimas visiems suaugusiems, kad esame atsakingi už vaikų laimę, saugumą, ateitį. Vasaros pirmąją dieną švęskime kartu su vaikais, dovanodami galimybę nuoširdžiai džiaugtis.

 Mieli vaikai,

išdykę ir linksmi, kartais nepatenkinti ir kritiški draugams, tėvams – kiekvienas iš jūsų savo artimiausiems žmonėms esate mažas ir nepakartojamas stebuklas. Džiaukitės kiekviena nerūpestingos vaikystės diena, dalinkitės džiaugsmais su savo tėveliais, mamytėmis, močiutėmis ir seneliais, draugais, o plačios ir nuoširdžios šypsenos tegu visada šviečia jūsų veiduose.

     Jono Pauliaus II gimnazijos 5 – 7 klasių moksleivių kūrybinių darbų parodą „Mes pasaulio vaikai“ paruošė dailės mokytojos Greta Korsakovienė ir Ingrida Tumėnaitė Visockė.

  • Hits: 699