Skautų žygis Kazlų Rūdoje

Jau antri metai mūsų gimnazijoje gyvuoja skautų būrelis, kuriam vadovauja pradinių klasių mokytoja Jolanta Lukšienė. 

Spalio 3 d. Kazlų Rūdoje vyko Marijampolės savivaldybės skautų sueiga - žygis „NEBŪK GRYBAS-2020“, kuriame dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokinukai. Pradėję sueigą rikiuote ir šūkiais renginio dalyviai pasiskirstė grupelėmis ir atliko įvairias užduotis: mokėsi suteikti pirmąją pagalbą, sutvarstyti žaizdą, pastatyti palapinę, sužinojo, kokiais būdais galima užkurti laužą, kaip elgtis su ugnimi.  Žygis baigėsi dešrelių, skautiškos duonelės kepimu ant laužo, linksmais šokiais ir komandiniais žaidimais. 

 Kai kuriems skautų būrelio nariams spalio 3 diena ypač įsimintina. Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos aštuoni kandidatai  į skautus tapo jaunesniaisiais skautais. Išlaikę net  devynių mėnesių kandidatavimo į skautus programą, davė jaunesniojo skauto įžodį. Po žygio ir įžodžio jaunesnieji skautai ir kandidatai į skautus namo grįžo laimingi ir patenkinti. Mokiniai nekantrauja ir laukia naujų skautiškų nuotykių.

  • Hits: 217