Projektas „The Young Scientists“

Penktadienį, spalio 9d. startavo dar vienas eTwinning projektas „The Young Scientists“ , kuriame dalyvauja visi mokyklos ketvirtokai bei jų mokytojos

Svajūnė Ališauskienė, Daina Medinskaitė, Vilma Keterienė , Rita Petruškevičienė, anglų kalbos mokytoja Vitalija Mikšytė bei  projekto koordinatorė Larisa Baronienė . Prie projekto taip pat prisijungė moksleiviai iš Lenkijos, Čekijos, Estijos, Kanados ir Kroatijos. Šis projektas ypatingas tuo, jog jame dalyvauja skirtingo amžiaus grupės – nuo darželinukų iki studentų iš universiteto. Moksleiviai susipažins su gyvybės įvairove bei DNR genetiniu kodu. Į vaikams iškilusius klausimus padės atsakyti Vilniaus universiteto studentų iš iGEM komandos sukurta spalvinimo knygutė. Šią knygutę moksleiviai studijuos iki spalio 26d. Taip pat moksleivių laukia įdomios integruotos pamokos.

Spalvinimo knygutę žiūrėkite čia:

 

 

  • Hits: 103