Mūsų mokinys - geriausias krepšininkas

Sveikiname PAULIŲ MURAUSKĄ, IIb kl. mokinį, „Lietuvos krepšinio namų“ 2020 metais išrinktą GERIAUSIU KREPŠININKU vaikinų iki 16 metų amžiaus grupėje ir apdovanotą prizu „U16 geriausias krepšininkas“ ANTRUS METUS iš eilės!


Pauliau, mes Tavimi didžiuojamės ir linkime sėkmės!
Šiuo metu Paulius gina Kauno „Žalgirio-2“ spalvas. Šis mūsų gimnazistas, „Žalgirio“ dublerių puolėjas, yra tikras siaubas ir bendraamžiams varžovams Eurolygos jaunimo turnyre, ir suaugusiems priešininkams Lietuvos Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL).
Vaikinas šį pavasarį buvo išrinktas portalo LRT.lt į Lietuvos krepšinio talentų TOP-5 (jis jauniausias iš jų). Portalo 15min sporto žurnalistai išrinko penkis jaunuosius (iki 20 metų) Lietuvos krepšininkus, kurie ateityje galimai garsins Lietuvos vardą pasaulinėje scenoje. Pats jauniausias iš jų – Paulius Murauskas.
O „BasketNews.lt“ Lietuvos Talentų TOP-10 perspektyviausių šalies jaunuolių reitinge Paulius užėmė I-ąją vietą. Ankstesniais metais Paulius yra laimėjęs daugybę MKL, Nike ir tarptautinių turnyrų garbingų apdovanojimų.

 

  • Hits: 189