Velykų šventė kviečia mus džiaugtis gyvenimu ir visavertiškai jį gyventi.

Kviečia džiaugtis visomis mums suteiktomis gyvenimo dovanomis: kiekviena diena, kiekvienu mums duotu žmogumi.

Atgimstant gamtai, keiskimės ir mes, kad dar labiau mylėtume, geriau suprastume vieni kitus, lengviau prisipažintume klydę ir taisytumės. Išgyvenkime šį džiaugsmą savo širdyse ir gyvenime ne tik Velykų rytą, bet ir kasdien vis iš naujo, kad patirtume mums suteiktą gyvenimo pilnatvę.

Kviečiame Jus pasidžiaugti nuotoliniu būdu technologijų pamokų metu sukurtų darbų nuotraukomis tema „Velykų margučiai“. Kūrybinius darbus atliko 5-9 klasių mokiniai, mokytojos Eglė Kerienė Rasa Trečiokienė, Vidmantas Zakarauskas. Skamba folkloro ansamblio „Gilė“ muzika, vadovai Dobilas Juška ir Artūras Sinkevičius.

  • Hits: 69