Nė dienos be mankštos!

Didžiąją dalį dienos vaikai praleidžia prie kompiuterio. O užsitęsus karantinui ir sustabdžius bet kokias kontaktiniu būdu organizuojamas fizines veiklas, ši problema išryškėjo dar labiau.

Svarbu nepamiršti, jog vaikams yra rekomenduojama kasdieninės 60 minučių vidutinės ar didelio intensyvumo fizinės veiklos. Svarbiausia, atrasti tam laiko ir noro. Tik geru pavyzdžiu galime motyvuoti savo vaikus atsitraukti nuo technologijų.

       3 f klasės mokiniai, tėveliai, seneliai, paskatinti Lino mamytės Giedrės Kapočiūnienės, draugiškai įsijungė į žingsių projektą „WALK 15“. Pasivadinę „ Šaunuoliai – ŽENGIA PIRMYN!“, taip žingsniuoja nuo vasario 1-os dienos.  2e , 2d ir 3 f klasių mokiniai, atlikdami įvairius sporto pratimus, šokių judesius, savo gebėjimais nusprendė pasidalinti virtualioje erdvėje.

      Taigi, siūlau visiems prisijungti prie projekto „Nė dienos be mankštos!“.

  • Hits: 128