7E klasės mokiniai dalyvavo virtualioje pamokoje su svečiu iš Prancūzijos

Balandžio 30d. 7E klasės mokiniai kartu su anglų kalbos mokytoja L. Steponkiene dalyvavo Kauno rajono Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos anglų kalbos mokytojos metodininkės Kristinos Grigaitės-Bliūmienės organizuojamoje atviroje virtualioje pamokoje

tema „Labas, Prancūzija!” - „Introduction to the speaker and France“ su Alexis Epée, buvusiu VDU Erasmus tarptautinių studijų studentu, dabar studijuojančiu viešąją teisę, Paris Dauphine universitete  pagal  tarptautinį eTwinning projektą "Tarpkultūrinės komunikacijos įgūdžių tobulinimas ir jų integravimas užsienio kalbų ir kitų dalykų pamokose / World Universities to Schools".

 Daug įdomių patirčių ir naujų dalykų ne tik mokiniams, bet ir mokytojams. Pavyzdžiui,  sužinojome apie tokius mums neįprastus kasmetinius renginius Prancūzijoje kaip "Lovų maratonas" ir "Moliuskų valgymo varžybos". Mokiniai turėjo galimybę žodžiu arba raštu (naudojant  Mentimer įrankį) pateikti klausimus svečiui, domėjosi prancūzų kalba, gyvenimo įpročiais, lankytinomis vietomis.

  • Hits: 44