Su projekto partneriais sukurta elektroninė receptų knyga Užgavėnėms (kūrybinis tekstų vertimas į anglų kalbą)

Norime pasidalinti kartu su projekto partneriais sukurta elektronine knyga “Pancake Recipes for Shrove Tuesday” („Receptų knyga Užgavėnėms – Blynai“),

kurioje rasite mūsų gimnazijos 7D, 7E ir 7F mokinių (vadovaujamų anglų kalbos vyresniosios mokytojos Linos Steponkienės ir anglų kalbos vyresniosios mokytojos Vilmos Pilipavičienės ) atliktus kūrybinius lietuviškų tekstų vertimus į anglų kalbą.

Knygą rasite čia:


Knygą kūrė ir puoselėjo tinklaveikos paskatinti Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos ir Kauno Antano Martinaičio dailės mokyklos mokytojai ir mokiniai, įgyvendindami eTwinning tarptautinio projekto „Tarpkultūrinės komunikacijos įgūdžių tobulinimas ir jų integravimas užsienio kalbų ir kitų dalykų pamokose“ (International project for schools and VMU „The World Universities to Schools“) koordinuojamą veiklą.

  • Hits: 54