1 a klasės išvyka į Kaukinės kaimą

Baigiantis mokslo metams 1a klasės mokiniai buvo pakviesti į Aido ir Manto Bykovų sodybą, kuri yra įsikūrusi  botaniniame - zoologiniame draustinyje.

 Aidučio ir Mantuko mamytė papasakojo kaimo atsiradimo istoriją, supažindino su retais augalais ir čia gyvenančiais gyvūnais. Pirmokai sužinojo ir pamatė, kaip anksčiau buvo sodinamos bulvės ir turėjo galimybę patys išbandyti. Sodino bulves senoviniu  būdu, kai vagas arė arkliukas. Pasėjo net kelių rūšių pupelių. Gerai padirbėjus,  vaikai smagiai pasivažinėjo arklio traukiamu vežimu.

 O kokie buvo skanūs pietūs, kai patys rinko dilgėles, smidrus ir įvairias prieskonines žoleles, ir ant laužo virė dilgėlių sriubą, kepė dešreles, o desertui – zefyrus. O kur dar lobio ieškojimas…  Kaip tikri sekliai, žemėlapyje ieškojo ženklų ir atliko užduotis, kad tik greičiau rastų paslėptą lobį. O lobio ieškoti buo verta, nes rado kelialapį į antrąją klasę ir daug saldumynų.

Labai dėkojame Aido ir Mantuko tėveliams už nuostabią edukaciją, už suteiktas žinias ir patirtį, už galimybę vaikams dalyvauti tokioje įdomioje patyriminėje veikloje.

  • Hits: 162