Vasarą prisiminus

Vasaros atostogų metu liepos 11-25 d. Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos 2A klasės mokiniai Aidas ir Mantas Bykovai (mokytoja R.Jaraitienė), bei jų sesė 7F klasės mokinė Adrija Bykovaitė (auklėtoja B.Šadzevičienė) dalyvavo VŠĮ Baltijos jūrų skautų organizuojamoje jūrų skautų šimtmečio ekspedicijoje Nemunu “100 vandens žygis”.

Ekspedicijos dalyviai išplaukė iš Kauno tradiciniais istoriniais laivais: venterine valtimi “Rusnietis”, vytine “Jūratė”, valtimi “Vykintas” ir lainerio “Titanikas” gelbėjimosi valties replika. Plaukdami Lietuvos upių tėvu Nemunu gimnazijos mokiniai grožėjosi nuostabiomis laukinėmis pakrantėmis, tyrinėjo gamtą, miegojo palapinėse, valgė ant laužo gamintą maistą, lankė žymias vietas, susirado naujų draugų, patyrė daug nuotykių ir įveikė daugiau nei 200 km vandens kelią, kurio finišas buvo istorinių laivų paradas Klaipėdos jūros šventės metu.

Daugiau informacijos https://www.facebook.com/baltijosskautai