Mokytojų diena

Tarptautinė mokytojų diena mūsų gimnazijoje kaip visada nušurmuliavo nuotaikingai ir originaliai.

Smagu buvo visiems: ir mokiniams, ir mokytojams. Dešimtokai galėjo ,,patobulinti" savo pedagogines žinias vesdami pamokas žemesniųjų klasių moksleiviams, vienuoliktai džiaugėsi įvertinti už puikias dekoracijas, sukurtas šventei, dvyliktokai itin kūrybingai ,,kankino" mokytojus ,,Laukinių Vakarų salūne", kur skambėjo ,,Kelelis tolimas", ,,Išeinu", ,,Vėjo paklausk", Country roads" ir kt. Mielieji mokytojai galėjo paskanauti ypatingų mokinių ir jų tėvelių paruoštų vaišių. Na, o nuostabią šventę vainikavo gimnazijos mokytojų nuotaikinga kelionė į Liškiavą. Ši bendrystė tik patvirtina indėnų išmintį: ,,Gyvenimas teka iš vidaus į išorę. Sek paskui šią mintį ir pats tapsi Tiesa".

  • Hits: 137