Pradinukai jungiasi į kalėdinę gerumo akciją ,,VAIKAS - VAIKUI". Projekto ambasadorė – Aida Šeputienė, ketvirtos klasės mokinuko mama.

Onkologinė liga kasmet skausmingai pasibeldžia į vaikų namų duris. Ši liga pareikalauja iš mažųjų daug stiprybės, ištvermės ir ryžto.

O Skausmingos ir varginančios procedūros priverčia ne vieną ašarą nuriedėti mažojo draugo veideliu. Mes taip norėtume, kad tų ašarų, baimės ir skausmo jų kasdienybėje būtų kuo mažiau. Mažiesiems ligoninėse atliekant skausmingas procedūras medicinos darbuotojos pažada ,,ašarų šluostuką“. Visi besigydantys vaikai žino, kad po procedūros jų ašaras nušluostys mažytė staigmena. Tai suteikia jėgų atlaikyti laukiantį skausmą. Jungiantis į iniciatyvą su labdaros ir paramos fondu ,,RUGUTĖ“ klausėme jų, ar galime kažkuo praskaidrinti mažųjų ligoniukų kasdienybę. Ir jie atsakė: ,,Taip! Mums reikia ašarų šluostukų“. Ir jei šį šluostuką dovanos vaikas  vaikui, jis bus pripildytas gerumo!” Tad nuo lapkričio 15d. iki gruodžio 15d. pradinukai kartu kurs BALTAS GERUMO KALĖDAS, pildydami klasėje esantį dovanų maišelį LEGO MINIFIGURES mažosiomis pakuotėmis. Jei nėra galimybės nupirkti LEGO MINIFIGURES, galima aukoti pinigėlį į klasės taupyklę.  Pasibaigus akcijos laikui (gruodžio 15d.) pinigėliai bus suskaičiuoti ir už juos bus nupirkti LEGO rinkinukai. Svarbu: NE KIEK IR KAIP, BET IŠ ŠIRDIES. VAIKAS - VAIKUI! Visas Lego mini pakuotes nuvešime labdaros ir paramos fondui ,,RUGUTĖ“, o šis mielai sutiko jas perduoti onkologijos skyriaus darbuotojams. Kiekvienam vaikučiui po skausmingos procedūros bus įteiktas šis ,,ašarų šluostukas“ ir pasakyta, kad tai dovanoja DRAUGAS iš Kauno! Mes tikime, kad gerumas dvigubėja, o skausmas mažėja, kai ašarą vaiko veide nušluosto kito vaiko dėmesys ir šiluma. Lai artėjančių švenčių proga būna kuo mažiau skausmo ašarų, o jas pakeičia parodyta šiluma, dėmesys ir GERUMAS!