2021 m. lapkričio 7-13 dienomis mūsų gimnazijos 6 mokiniai ir 2 mokytojai dalyvavo tęstiniame ERASMUS+ projekte „Tolerancija“ Rumunijoje.

Su muzika, dainomis ir šokiais šeimininkai pasitiko svečius iš Lietuvos, Estijos ir Turkijos. Deja, dėl Covid19 pandemijos atskristi negalėjo partneriai iš Portugalijos.

Vizito metu sukūrėme puikius video filmukus apie toleranciją, dirbome darbo grupėse, daug bendravome,  aplankėme žymiąją Drakulos pilį, vykome prie ežero kraterio, lankėmės mini Transilvanijos parke, pamatėme siauriausią regiono gatvelę, juodąją bažnyčią, leidomės gilyn į dideles druskos kasyklas, keramikos dirbtuvėse gaminomės lėkštes, smagiai žaidėme ir dirbome.

Tiek mokiniai, tiek mokytojai liko patenkinti išvyka ir su nekantrumu laukiame partnerių vizito mūsų gimnazijoje,  kuris numatytas 2022 sausio 30  – vasario 5 dienomis.

Žemiau pamatysite keletą akimirkų iš vizito Rumunijoje.