Draugai iš Italijos

Bendrauti internetu – yra populiarus būdas tarp jaunimo. Tačiau norėtume pasidžiaugti, jog mūsų mokyklos mokiniai iš 4c klasės jau tris metus bendrauja su mokiniais iš Italijos siunčiant laiškus paštu.

Nuo rugsėjo mėnesio sėkmingai tęsiasi eTwinning projektas „We Are Pen- Friends“, kuriame mokytojos Larisa Baronienė bei Laimutė Babenskienė sklandžiai integravo anglų kalbos ir pasaulio pažinimo pamokas bei anglų kalbos ir darbų pamokas. Vaikai jau daug sužino apie savo draugus: kokia jų mylimiausia spalva, patiekalai, ką jie mėgsta veikti vakare grįžus iš mokyklos, kuo jie nori būti užaugę. Be to, mūsų vaikai daug papasakojo apie Lietuvą, o jų draugai iš Italijos atskleidė savo šalies ypatumus. Paskutinis mūsų siųstas laiškas į Italiją lapkričio mėnesį buvo su vaikų darbeliais ir žaidimais padarytais iš popieriaus bei instrukcijomis kaip žaisti. Daug įspūdžių bei jaudinančių momentų atneša kiekviena projektinė veikla ir dabar mes su nekantrumu laukiame atsakymo.