Projekto veiklos Bulgarijoje

Lapkričio 14-20 dienomis 7 gimnazijos mokiniai: Vilius Klangauskas, Kornelija Keteriūtė, Gabrielė Linaburgytė, Viltė Vaicikevičiūtė, Ugnė Juodiškytė, Viltė Zlatkauskaitė ir Justina Simanavičiūtė

bei 3 mokytojos: Gerda Juodiškienė, Agnė Zlatkauskienė ir Edita Brazauskienė vyko į tarptautinio Erasmus+ „Utilizing the computers as a tool in studying – own knowledge acquiring“ projekto mokymo ir mokymosi veiklas „Digital solutions for better literature“ Jakorudoje, Bulgarija.

Susitikimo tikslas – literatūros pamokos, kuriose naudojamos skaitmeninės priemonės. Projekte dalyvaujančios šalys pristatė žymių pasaulio klasikų bei nacionalinių rašytojų, poetų kūrybą. Vizito metu mokiniai ir mokytojai turėjo galimybę pasisemti naujų ir pasidalinti savosiomis idėjomis apie skaitmeninius įrankius bei jų tikslingą pritaikymą literatūros pamokose.

Kitas projekto tikslas – tarpkultūrinės ir kalbinės kompetencijos tobulinimas: galimybė pažinti Bulgarijos tradicijas, papročius, įžymias asmenybes aplankant Jakorudos apylinkes, Bulgarijos nacionalinį simbolį – Rilo vienuolyną, apskrities centrą Blagojevgradą, slidinėjimo kurortą Bansko, SPA sostinę Velingradą.

Esame dėkingi partneriams iš Bulgarijos už šiltą priėmimą, skanų maistą ir suteiktą galimybę aplankyti įžymias vietas nepaisant sunkios epidemiologinės situacijos pasaulyje.

Nekantriai laukiame kito vizito Salonikuose, Graikijoje balandžio mėn.