Kalėdinė gerumo akcija "VAIKAS - VAIKUI"

 

Onkologinė liga kasmet skausmingai pasibeldžia į vaikų namų duris. Ši liga pareikalauja iš mažųjų daug stiprybės, ištvermės ir ryžto, o skausmingos ir varginančios procedūros priverčia ne vieną ašarą nuriedėti mažojo draugo veideliu.


Mažiesiems ligoninėse atliekant skausmingas procedūras medicinos darbuotojos pažada ,,ašarų šluostuką“. Visi besigydantys vaikai žino, kad po procedūros jų ašaras nušluostys mažytė staigmena. Tai suteikia jėgų atlaikyti laukiantį skausmą.
Jono Pauliaus II gimnazijos pradinukai ir 5d bei 6b klasių mokiniai visą mėnesį pildė klasėje esantį dovanų maišelį LEGO MINIFIGURES mažosiomis pakuotėmis arba į klasės taupyklę aukojo pinigėlius. Kalėdinės gerumo akcijos  iniciatyva VAIKAS - VAIKUI iš mažo grūdelio užaugo iki gražaus žydinčio žiedo. Gruodžio 17d. įvyko baigiamasis renginys, kurio metu buvo suskaičiuotos vaikučių aukos. Surinkti 662 ,,ašarų šluostukai" ir 268,98 Eur. Šie skaičiai - tai gerumo ir noro padėti sergantiems vaikams matas. Visos aukos buvo perduotos labdaros ir paramos fondo ,,Rugutė" direktorei, kuri nuoširdžiai dėkojo visiems, prisidėjusiems prie akcijos. Taip gera, kad gimnazijoje plaka tiek šiltų ir neabejingų svetimam skausmui širdelių. Dėkojame Aidai Šeputienei, atnešusiai į gimnaziją tokią šviesią iniciatyvą, kuri mumyse užaugino gerumo sodą.

 

Facebook straipsnis

  • Hits: 750

KAUNO ARKIVYSKUPIJA

eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms

PARAPIJA