Tęsiasi projektas " The Way We Live and Learn"

Mokytis nuotoliniu būdu dabartiniu laiku nėra naujiena, tačiau kai prie integruotos anglų kalbos bei dailės pamokos prisijungia draugai iš Estijos ir Latvijos, pamoka tampa įdomesnė.

Tiek mokytojos, tiek ir mokiniai būna atsakingi už kiekvieną pamokos etapą. 4e klasės mokiniai gruodžio mėnesį turėjo tokią integruotą pamoką su mokiniais iš Latvijos, o 4d klasės mokiniai bendravo su mokiniais iš Estijos prieš Kalėdas, kadangi tai buvo viena iš eTwinning projekto „The Way We Live and Learn“ veiklos. Pamokų metu vaikai kartojo taisykles, kaip naudotis internetu žaidžiant Kahoot platformoje, kūrė nuostabus atvirukus tema „Winter is coming“ piešdami kartu su partneriais iš Latvijos ir Estijos bei ruošė dovanas savo draugams. Dėl mokytojų Larisos Baronienės, Aušrinės Sudikienės, Almantos Vizbarienės pedagoginio meistriškumo, tokios pamokos vaikams paprastai sukelia teigiamas emocijas bei palieka tikrai neišdildomų įspūdžių.