Vasario 22 minėjome skautų įkūrėjo dieną.

Vasario 22 dieną viso pasaulio skautai švenčia Roberto Baden – Powell’io gimtadienį.

Skautų idėja šiuo metu vienija daugiau nei 57 mln. skautų iš visų pasaulio šalių. Ir mes, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos skautai, esame šio puikaus judėjimo dalis. Vakar minėjome 165-ąsias skautų įkūrėjo gimimo metines. Šią dieną į mokyklą atėjome pasipuošę skautiška uniforma. Penkiolika jaunesniųjų skautų su virpuliu širdyje nekantriai laukė, kada pagaliau taps jaunesniaisiais skautais ir gaus taip ilgai lauktą skautišką kaklaraištį. Sueiga prasidėjo iškilminga rikiuote. Skautų draugovės kandidatai sakė skautų įžodį prie Lietuvos respublikos vėliavos Įžodis įpareigoja stengtis būti geru žmogumi, mylėti Dievą, Tėvynę, padėti artimui, nuolat tobulėti, bręsti protu, stiprėti kūnu. Na, o koks gimtadienis be torto? Draugiškai pasivaišinome, pasveikinome naujus skautus su skautavimo pradžia.