Mokiniai dalyvavo projekte

2022 kovo 3 d. Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos I-ų ir II-ų klasių mokiniai dalyvavo projekte „Empowering girls for the Future of Jobs“.

Žinoma, projektas aktualus ne tik merginoms, bet jas paskatinti rinktis IT sektorių itin aktualu. Savo sėkmės istorija dalijosi tarptautinės kompanijos „Companial“ projektų vadovė Inga Levinskienė, kuri papasakojo apie savo karjeros kelią IT srityje, technologijų ir verslumo kompetencijų svarbą sėkmingai karjerai. Renginio metu mokiniai išgirdo, kad jau dabar svarbu save labiau pažinti ir išsigryninus savo stipriąsias savybes, panaudoti jas veikloje. Mokiniams mestas iššūkis „Pakelk ranką“ ir sakyk galimybėms „Taip“ dalyvaujant projekto „Lietuvos Junior Achievement “ programoje „accelerator_x“.