Esu TRISPALVĖS dalis - mažytė, smulkutė smėlio smiltelė, auksinis lapas rudenį, samana miško paklotėje, bruknelė skaudžiai raudona... Esu Tėvynės dalis...

Integruota istorijos ir muzikos pamoka ,,Lietuvos ir Ukrainos nepriklausomybės kelias“,

gimnazijos klasėse, koridoriuose nuvilnijusi ,,Lopšinė gimtinei ir motinai“ - ,,Kiek rovė – neišrovė. / Kiek skynė – nenuskynė. / Todėl, kad Tu – šventovė. / Todėl, kad Tu – Tėvynė“- šiandien skambėjo lyg kitaip - prasmingiau, giliau, šilčiau...skaudžiau... Išsakėme, išgiedojome LIETUVĄ, MEILĘ, LAISVĘ! Išdainavome Ukrainą, ryžtingai nešančią savo dangų, savo vėliavą, nušviečiančią kovojančios tautos būtį.

Su KOVO 11-ąja! Su LAISVE! Būkime tas balsas, kurs šaukia istorijos vėjui ir tamsai!