2022 m. kovo 14-18 dienomis gimnazijoje vyko tarptautinio Erasmus+ projekto vizitas

Lankėsi dalyviai iš Rumunijos, Turkijos, Belgijos bei Vokietijos.

Projekto „I am happy with myself“ veiklų tema gimnazijoje - „Gender equality in Science. Women in Science“ („Moterys moksle“). Projekto dalyviai pristatinėjo savo šalis, mokyklas, žymias savo šalių mokslininkes, klausėsi mūsų šalies mokslininkių pasisakymų, ėmė interviu, rašė veiklų bei įspūdžių dienoraščius, lankėsi KTU, VU universitetuose. Buvo organizuotos ekskursijos po Kauną, Vilnių, Trakus. Daugumai dalyvaujančių mokinių bei mokytojų tai buvo pirmas kartas kai jie lankėsi Lietuvoje. Džiugu, jog šis pirmas apsilankymas buvo įspūdingas. Projekte dalyvaujantys gimnazijos mokiniai bei mokytojai - tikri savo šalies ambasadoriai. Daugelis projekte dalyvaujančių atvykusių mokinių gyveno šeimose. Dėkojame joms, nes tai buvo didelė parama sklandžiai projekto eigai.